listelericinklavuzz

banner_tsfgvsb_logo2

banner_tsf20yilbanner_lig_logo

Türkiye İş Bankası
2012 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi
isbankliglogo2011 - 2012 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi (1..13. Tur) Karşılaşmaları 10 - 22 Temmuz 2012 tarihleri arasında Konya - Rixos Otel' de gerçekleştirilecektir.

Ana listelerin TSF'ye internet üzerinden çevrimiçi bildirimi için son tarih 18 Haziran 2012 saat 16:00'dır. Kulüp temsilcilerinin Çevrimiçi Ana Liste Bildirim Kullanıcı Adı ve Şifrelerini almak için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine başvuru yapmaları, herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için Kulüp Temsilcilerimizin Satranç Ligi Takvimine uygun hareket etmeleri önem arzetmektedir.

Konaklamalar tam pansiyon (Sabah, Öğle ve Akşam Açık büfe) esasına göre yapılacaktır. Konaklama yapmak isteyen kulüplerimizin (tüm katılımcılar için yalnızca bir konaklama formu) aşağıda yer alan konaklama formunu doldurup 22 Haziran 2012 tarihine kadar Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir .adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir.


Satranç Ligi Yönergesi

Uygulama Yönergesi              Konaklama Formu 

Sporcu Sözleşmesi (İngilizce)     Sporcu Sözleşmesi (Türkçe)


♦ Rixos Otel haricinde konaklama yapmak isteyen kulüpler kişi başı 90,00 TL organizasyon katkı payı ödeyeceklerdir. Tutar, kulüpler için ayrılan doğrudan destek payından düşecektir.

♦ Federasyon tarafından konaklama için belirlenen koşullardan farklı ortamlarda konaklamak isteyen kulüpler, kadrolarında Ulusal Takım havuzundan sporcu bulundurmaları durumunda, bu sporcuların, federasyonun belirlediği konaklama ortamında kalmaları zorunludur.

♦ Bu yıl; ilk defa maça çıkış listesi verme işlemi TSF internet sitesi yarışma sayfası üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Teknik toplantıda sistemin nasıl işleyeceği, işlemlerin nasıl yürütüleceğine ilişkin kılavuz kulüp yöneticilerine verilecektir.

♦ Kulüpler, en geç, 18 Haziran 2012 tarihine kadar  Forma - Kıyafet renk ve örneklerini posta yolu ile federasyona göndermelidirler.

 
Turkish Chess Federation © 2012