listelericinklavuzz

banner_tsfgvsb_logo2

banner_tsf20yilbanner_lig_logo

Türkiye İş Bankası
ANTALYA ÇALLI SPOR KULÜBÜ
callisporlogmos                                                                                                           ÇALLISPOR

Kuruluş Yılı: 1986

Başarılar

2001 Birinci Lig Üçüncülüğü

Bünyesinde yetiştirdiği yüzlerce alt yapı sporcusu ve Milli takıma kazandırdığı sporcular.

Antalya Çallıspor, Türkiye Satranç liglerinde uzun süredir yer alan bir kulübümüzdür. Sponsorluğunu Çallıoğlu İnşaat San. ve Tic. AŞ'nin Yönetim Kurulu Onursal Başkanı İbrahim Şencan'ın yürüttüğü kulüp, senelerdir birinci ligde mücadele etmektedir. 2001 yılında lig üçüncülüğü bulunan Antalya Çallıspor Kulübü satranç ve futbolda faaliyet göstermektedir. Kulübün satranç sorumlusu Mustafa İmamoğlu'dur. İş Bankası ligine verdiği kısa bir aradan sonra geçen sezon Kulüpler Şampiyonası Şampiyonu olarak tekrar lige dönmüştür.

Kadrosunda kendi bünyesinde yetişen GM Barış Esen, FM Kerem Laçiner yine Antalya'da yetişen genç oyuncuların yanı sıra WGM Betül Cemre Yıldız gibi daha birçok kuvvetli ve genç oyuncuyu barındırmaktadır. Artık bizden birisi olan Çallısporla özdeşleşmiş Fikret Sideifzade'nin yanı sıra güçlü genç Azeri oyuncular GM Eltaj Safarli, GM Vugar Rasulov ve WIM Narmin Kazimova'lı takımları ile bu sene İş Bankası Liginde zirve mücadelesi yapmayı planlamaktadır.

Kulüp Başkanı : Zeki Akbaş

Satranç Sorumlusu: Mustafa İmamoğlu

İletişim

Adres: VATAN BULVARI ÇALLIOĞLU İŞ MERKEZİ, ANTALYA

Telefon: 0 242 3452858 - 0 532 282 11 42

e-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir


 
Turkish Chess Federation © 2012